رسول خدا (ص): خشنودی خداوند در رضایت و خشنودی پدر و مادر است و خشم خداوند در غضب و خشم آنان است.
آخرين اخبار:
شنبه ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۹:۳۷:۳۶

مراسم اختتامیه نخستین جشنواره عکس ورزشی اردبیل با حضور مدیر کل ورزش و امور جوانان استان به همراه تجلیل از منتخبین جشنواره به کار خود پایان داد.

مدیرکل ورزش و امور جوانان استان در این مراسم به تبیین جایگاه هنر در ورزش پرداخت و گفت: استفاده از هنر عکاسی در ورزش جهت بهتر نشان دادن فن و تکنیکهای ورزشی می تواند در جوانان انگیزه ورزش کردن ایجاد کند.

بهتاج در پایان سخنان خود از برگزاری جشنواره عکس ورزشی منطقه ای در سال آینده خبر داد

سید خلیل حسینی دبیر جشنواره نیز به تعداد ارسال دریافی اشاره کرد و گفت:تعداد آثار ارسالی به جشنواره تعداد ۵۱۴ قطعه عکس از ۱۷۴ نفر عکاس بود که پس از داوری نهایی سه نفر از عکاسان شرکت کننده به عنوان نفرات ممتاز شناخته شدند.

حسینی از انتخاب آثار شایسته تقدیر نیز در این جشنواره خبرداد و گفت:علاوه بر انتخاب ۲ عکاس در بخش تجلیل، سه نفرنیز طبق نظریه داوران شایسته تقدیر شناخته شدند.
وی از انتشار کتابچه جشنواره با مجموع ۲۰ قطعه عکس برتر خبرداد و گفت: این کتابچه در مراسم اختتامیه بین شرکت کنندگان توزیع شد.
در بخش دیگری از مراسم اختتامیه نخستین جشنواره عکس ورزشی اردبیل ﺑﯿﺎﻧﯿﻪ ﯼ ﻫﯿﺌﺖ ﺩﺍﻭﺭﺍﻥ نیز قرائت شد.
در این بیانیه به نحوه برگزاری نخستین جشنواره عکس ورزشی اشاره شده و آمده است:آنچه در این مسیر قابل ذکر و تامل است حضور جدی و بیشتر هنرمندان عکاس در اولین دوره جشنواره استان با نگاه تخصصی و هنری تر است که‌ نوید بخش پرداخت جدی عکاسی استان به امر ورزش است.
این بیانیه می افزاید:آثار رسیده به جشنواره نیز در نگاهی اجمالی از نظر موضوع بسیار متمرکز تر بوده و از سطح کیفی بالاتری برخوردار بوده اند که بدین وسیله از تمامی برگزار کنندگان جشنواره تقدیر و تشکر بعمل می‌آید.
فردین تکرمیان،الهام ناصری،حسین آبروش در بخش عکاسی حرفه ای،سید صادق سیدی و مهدی خوش کردار در بخش تجلیل و مهدی ویسانیان،سجاد پاداش،مجتبی قدسی در بخش تقدیر به ترتیب عناوین برتر را به خود اختصاص دادند.
همچنین آثار حجت محمد پور، آیدین بختیاری، رشید ممی نژاد، امیر علی فرشید، مجید ممی نژاد، بیگ میرزایی، میلاد حاتمی، صالح آبروش، زهرا جراح، مانیا ستوده، فاطمه مهدی نیا به بخش نمایشگاه راه یافتند.
داوری اولین جشنواره عکس ورزشی بر عهده محمد عباس زاده، شاهین جلالی و آیدین صادقی مقدم بود
یاد آور می شود این جشنواره به همت موسسه مدیران جوان خدمت و تلاش و روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.

اوقات شرعی

نظر سنجی